«Кабельбрухт» - компанія №1 з прийому та переробки відходів кабелю в УкраїніЗв'язатися з нами

Прийом кабелю та дротів в Україні

Постійно закуповуємо кабель та дроти. Приймаємо силові, мідні, алюмінієві та свинцеві кабелі за найкращими цінами.

Купівля брухту мідного та алюмінієвого кабелю по всій Україні. Прийом вживаних проводів очищених та в ізоляції за найвигіднішими та прозорими цінами. Безпечна переробка за екологічними нормами ЄС. Досвідчені демонтажники, унікальне обладнання та власний транспорт до Ваших послуг.

Наші переваги

9 клієнтів із 10 обирають саме нас

Висока ціна
Наші ціни вищі за середньоринкові на 10%

Безкоштовний вивіз
Від 300 кг (до 300 кг приймаємо через Delivery)

Експертність + репутація
Працюємо понад 20 років на ринку металобрухту

Розрахунок на місці
На ваш вибір: готівка/картка

Як зрозуміти, скільки у мене кабельного брухту та оцінити його?

Надішліть нам фотографію Вашого брухту прямо зараз, і ми оцінимо приблизну вагу, вартість та відповімо Вам протягом 10 хвилин.

Компанія «КАБЕЛЬБРУХТ» спеціалізується на прийомі кабельного брухту та дротів в Україні. Декілька років тому наші експерти з 20-річним досвідом у сфері металобрухту вирішили йти в ногу із часом, та одними з перших створили підприємство з переробки кабельної продукції в Україні. Ми обладнали його унікальними верстатами та власним автопарком.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевненими, що здасте кабельний брухт великій компанії із серйозною репутацією за максимальну ціну. У нас є власний цех, що дозволяє здійснювати прийом, очищення та переробку вживаних кабелів в ізоляції (обплетенні) без посередників. Також ми маємо автопарк для вивезення будь-якої кількості кабелю та проводів. Наша бригада досвідчених майстрів займається порізкою та навантаженням будь-якого виду кабельного брухту.

Сьогодні з нами на постійній основі співпрацює безліч великих підприємств та приватних осіб, які вже стали нашими постійними клієнтами. Ми працюємо за ліцензією з юридичними/фізичними особами, надаючи всі необхідні документи. А для оптових клієнтів ми робимо особливо вигідні індивідуальні пропозиції.

Вивозимо брухт кабелю від 300 кг безкоштовно!

Замовте автомобіль для вивезення будь-якої кількості кабельного брухту.

Mercedes Sprinter
 • Вивезення до 2 тонн
 • Вартість: Безкоштовно
 • Завантаження: Обговорюється
Тата
Tata
 • Вивезення до 5 тонн
 • Вартість: Безкоштовно
Довгомір
Довгомір
 • Вивезення до 20 тонн
 • Вартість: Безкоштовно
 • Завантаження: Обговорюється

* За наявності кабелю у кількості менше 300 кг - приймаємо його посилкою, що доставляється до нас службою Delivery, та робимо розрахунок на карту після огляду вантажу.

Розрахуємо вартість

Залиште заявку на розрахунок вартості - і ви переконаєтесь, що ми купуємо кабель за найкращою ціною.

Вартість купівлі брухту кабелю на 20-06-24

Ми - компанія, що пропонує найвищі ціни у Київській та Харківській області. У нашому прайсі вказано тільки реальну ціну купівлі і немає рекламних (завищених) розцінок!

Вид кабельного брухту
Ціна за 1кг
Кабель ВВГ, ПВЗ, ПВ, ШВВП       від 60 грн
Кабель NHXH, NYM       від 50 грн
Провід мідний марок UTP, FTP, інші кабелі Інтернет та зв'язку
      до 50 грн
Провід алюмінієвий марок UTP, FTP, інші кабелі Інтернет та зв'язку       до 5 грн
Провід АПВ, АПВВ, АКВВГ       від 5 до 7 грн
Кабель алюмінієвий СІП, АБЛ, ААБЛ та інші великого перерізу       від 10 до 30 грн
Автомобільна проводка (відсоток засмічення за фактом)       від 30 до 60 грн
Спецкабелі, кабелі великих перерізів, броньовані кабелі (свинець, сталь, фольга)       договірна

* За більшу кількість кабелю йде додаткова націнка до зазначеної вартості.

Як визначити вартість кабелю

Компанія «КАБЕЛЬБРУХТ» постійно приймає як очищений кабель (в обплетенні), так і неочищений від ізоляції дроти. Ми здійснюємо прийом кабельного брухту та дроту у нашому пункті або на виїзді. Кінцева вартість купівлі залежить від виду та кількості кабельного брухту, перерізу і товщини проводу, а також присутності в ньому броні, обмотки та ізоляції.

На практиці точно розрахувати реальну вартість брухту кабелю зможуть лише експерти нашої компанії, адже для цього необхідно правильно визначити кількість та вид наявних відходів, а також оцінити їх одразу за декількома параметрами:


1

Відсотковий вміст металу в жилах

2

Марка кабелю

3

Складність підготовки до подальшого транспортування та переробки

4

Розмір перерізу дротів

5

Вага партії (чим більша партія, тим дорожче)

Крім того, вартість купівлі завжди залежить і від поточної ситуації на ринку кольорових металів. Безперечно, у нас Ви завжди зможете отримати додаткову націнку, здаючи брухт у великій кількості. Адже чим більше брухту вживаного кабелю Ви здаєте - тим вищою буде і ціна його купівлі!

Не сумнівайтесь, наша компанія зробить максимально вигідну пропозицію з високою ціною і у вашому випадку. Зараз ви зможете здати нам будь-яку кабельну продукцію, включаючи:


 • Мідний кабель
 • Алюмінієвий кабель
 • Кабель в ізоляції та обплетенні
 • Залишки кабелю
 • Електротехнічний кабель
 • Неліквіди
 • Телефонний підземний кабель
 • Кабель у свинцевій броні (оболонці)
 • Кабель телефонії та інтернету
 • Монтажні дроти та відходи

Врахуйте, що ми також проводимо демонтаж та вивезення будь-якої кількості кабельних відходів у Києві, Дніпрі, Харкові та інших містах України. Завдяки цим послугам ви зможете швидко та без проблем здати нам кабель у будь-якому стані: у вигляді обрізків, порізаний шматками, у котушках або змотані залишки дротів.


Прийом кабелю в ізоляції - фото

Дорого купуємо алюмінієві та мідні струмопровідні жили, в тому числі і в ізоляції. Приймаємо кабель усіх видів.

Професійний демонтаж металоконструкцій

Роботи з демонтажу кабелю повинні виконуватись професіоналами зі спеціальною підготовкою та технікою. Тільки за наявності спеціальних інструментів та механізмів, а також використання засобів захисту, можна гарантувати якість та безпеку цієї послуги.

ЦІНОУТВОРЕННЯ
РЕАЛЬНІ ЦІНИ

Пропонуємо прозоре ціноутворення. Наші тарифи є максимально прозорими. Ви можете отримати оплату за брухт металів відразу після демонтажу готівкою або переказом на банківський рахунок.

ЕКОНОМІЯ
ЧАС НЕ ЧЕКАЄ

Производим снос металлоконструкций под ключ. С нами вам точно не придется дополнительно нанимать бригаду строителей, договариваться об аренде спецтехники и координировать действия нескольких подрядчиков на одной площадке.

НАДІЙНІСТЬ
ШВИДКО ТА ЯКІСНО

Виконуємо знесення металоконструкцій під ключ. З нами вам точно не доведеться додатково наймати бригаду будівельників, домовлятися про оренду спецтехніки та координувати дії кількох підрядників на одному майданчику.

Для вигідної здачі кабелю на брухт скористайтеся порадами експертів

1

Заздалегідь підготуйте партію для доставки на пункт прийому кабелю – постарайтеся очистити від забруднень та звільнити від ізоляції. У жодному разі не користуйтеся для цього випалом – зараз це заборонено та загрожує великими штрафами за порушення екологічних правил! А ще термічна обробка пошкоджує мідь, знижуючи її цінність. Для цього у нас використовується спеціальний цех із переробки всіх видів кабелю.

2

Оцініть пропозиції кількох великих приймальних пунктів неподалік, дізнайтесь про їх умови та наявність додаткових послуг (вивезення та демонтаж). Безкоштовна доставка та допомога в демонтажі підвищать ваш прибуток.

3

Зберіть і підготуйте якнайбільше кабелю для здачі. Дрібні доставки є більш витратними за часом та вартістю оренди транспорту. А для оптових постачальників ми пропонуємо більш вигідні індивідуальні умови, підвищуючи ціну та розраховуючи на постійну співпрацю.

4

Співпрацюйте тільки з офіційними та досвідченими закупниками. Обсяг пропозицій щодо прийому кабелю досить великий, особливо у Києві та Харкові. І на цьому ринку нерідко зустрічаються недобросовісні гравці, тому уважно ставтеся до процедури вибору приймальника кабелю. Головною ознакою надійності є наявність ліцензії та гарантій моментального розрахунку.Компанія «КАБЕЛЬБРУХТ» здійснює прийом усіх видів кабелю та дротів у Харкові, Києві та інших регіонах України на найбільш приємних для вас умовах. На ринку України ми перші розпочали переробку кабелю та розробили спеціалізований прайс, де для вас чітко прописані ціни в залежності від виду та кількості.

Ми відрізняємось від конкурентів сучасним індивідуальним підходом до співпраці та комплексною організацією послуг, виконуючи демонтаж та вивіз нашим транспортом. Якщо ви шукаєте, куди здати старі кабелі або дроти у брухт дорого (включаючи кабель у свинцевій оболонці) – радимо скористатися нашими послугами. Завдяки високій ціні за кілограм утилізація відходів стане для вас безпечним та суттєвим джерелом додаткового доходу.

Не забувайте, що здача кабелю та проводів (вживаних, відходів та нових залишків, у тому числі очищених) до спеціалізованої компанії з їх переробки є обов'язковою умовою для сучасного та раціонального підходу до ведення господарської діяльності без шкоди для навколишнього середовища відповідно із нормами ЄС.

Ви можете здати нам будь-який брухт кабелю

Прийом кабелю ВВГ Прийом кабелю NYM Прийом кабелю СІП Прийом кабелю КГ Прийом кабелю ПВСПрийом кабелю АВВГ Прийом кабелю ШВВП Прийом кабелю МФ Прийом кабелю АСБ Прийом кабелю ШВВП

Здайте брухт кабелю за найвигіднішими умовами у Харкові та Києві

Швидкий процес розгляду заявок, укладання договору та виплати грошей. Залиште заявку - і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для уточнення інформації

Найпоширеніші запитання

Чи буде здавання оптом дорожчим?

Звичайно буде! Ціна прийому кабелю оптом пропонується набагато вище, якщо здавати від 1 тонни.

Чи беремося ми за демонтаж кабелю?

Так, бригада наших майстрів швидко демонтує та вивезе будь-який вид кабелю.

Чи співпрацюєте ви із юридичними особами?

Ми постійно співпрацюємо з багатьма великими компаніями. Працюємо за договором, надаючи пакет документів.

Який транспорт ви використовуєте для вивезення?

Merсedes Sprinter до 3 тонн, Tata до 5 тонн.Рабочий в промышленной сфере
^