Про Компанію


Кабельбрухт - №1 з приймання та переробки відходів кабелю в Україні

Основна спеціалізація нашої компанії - прийом брухту алюмінієвих та мідних кабелів з їх подальшою безпечною для навколишнього середовища переробкою. Утилізація кабелю здійснюється на власному устаткуванні підприємства за безвідходною технологією з дотриманням усіх екологічних норм, прописаних у місцевому законодавстві.

Ми працюємо по всій території України, пропонуючи бізнесу та населенню найвищі ціни на купівлю кабельного брухту, при необхідності робимо демонтаж, а великі обсяги відходів від 300 кг вивозимо з території клієнтів самі. Для цього ми маємо власний автопарк, до якого зараз входять Mercedes Sprinter вантажопідйомністю 2 тонни та вантажна Tata на 5 тонн.

В останні роки в Україні почали запроваджувати нові правила щодо утилізації відходів, щоб покращити екологічну ситуацію та максимально наблизитись до норм ЄС. Тому зараз займатися переробкою кабелю самостійно, тими самими способами, як це робилося раніше, стало не лише малоефективно з економічного погляду, а й загрожує серйозними штрафами та проблемами із законом.

ТОВ "КАБЕЛЬБРУХТ"

Документ: Детальна інформація про юридичну особу

Історія компанії

ТОВ «Кабельбрухт» було організовано на початку 2021 року командою експертів з більш ніж 20-річним досвідом на ринку металобрухту. Раніше ми займалися здебільшого відходами чорних металів, але й дроти постійно приймали у чималих кількостях, особливо після здійснення демонтажних робіт.

Довгий час брухт кабелю залишався побічним продуктом для пунктів прийому металу і весь скуповувався за однією ціною без урахування його реальної вартості, встановити яку для справжнього експерта – справа не складна. При цьому для отримання кольорових металів мотки проводів чистилися від ізоляції вручну або випалювалися на вогнищі, при цьому неметалеві відходи замість утилізації для повторного використання просто викидалися на смітник, або після згоряння потрапляли прямо у повітря, завдаючи непоправної шкоди навколишньому середовищу!

Іще у 2015 році наші фахівці дійшли висновку, що настав час впроваджувати нові технології та переходити до більш цивілізованих методів утилізації, як це вже робилося в Європі. Тоді ми і поставили собі за мету знайти оптимальні рішення для сепарації та переробки відходів кабельної продукції механічним способом, які б ефективно працювали в умовах місцевого ринку.

Довгий час ми опрацьовували всі процеси, розбираючись у технологічних нюансах переробки кабелю та детально вивчаючи різноманітні пропозиції від закордонних постачальників спеціалізованого обладнання. У результаті ми зупинили свій вибір на лінійці верстатів від провідного виробника з Китаю, з яким продовжуємо активно співпрацювати й досі.

На свій страх та ризик ми привезли унікальні верстати в Україну, налагодили та запустили їх у роботу. І сьогодні це обладнання не тільки дозволяє нам здійснювати переробку кабелю у промислових масштабах без шкоди для екології, а й надавати найбільш привабливі умови та ціни для наших клієнтів за рахунок високої рентабельності та технологічності процесів. Так згодом переробка кабелю на кольорові метали стала нашою основною спеціалізацією.

Здайте брухт кабелю за найвигіднішими умовами у Харкові та Києві

Швидкий процес розгляду заявок, укладання договору та виплати грошей. Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для уточнення інформації

Наші переваги

1

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ПРАЙС НА ПРИЙОМ КАБЕЛЮ

У класифікації існує безліч проводів та їх маркувань, де кожен вид має різний вміст кольорових металів та цінність для переробки. Для мідних та алюмінієвих кабелів є іще кілька підвидів, включаючи металеві та біметалеві, броньовані та неброньовані тощо. І навіть для звичайної крученої пари (UTP-провід) є кілька підвидів.

Наприклад, буває іще тонкий алюмінієвий кабель, який раніше не перероблявся, тому що просто згоряв весь при випаленні. Зараз ми можемо його переробити за рахунок застосування механічного очищення та сепарації.

Так як же правильно визначити і розрізнити всі ці дроти, як їх вигідно переробити? Для початку ознайомтеся з нашим прайсом, де чітко та зрозуміло розписані всі ціни на кабель відповідно до його маркування та кількості. А потім зателефонуйте до нас за консультацією!

2

ПРОЗОРІ УМОВИ РОБОТИ

Фахівці нашої компанії першими в Україні навесні 2021 року розробили таблицю цін, в якій для кожного виду проводу окремо прописана його вартість за кілограм залежно від кількості, що здається. До цього моменту такого спеціалізованого сервісу не існувало, і на всіх пунктах прийому брухт кабелю приймали за мінімальною вартістю як мідний або алюмінієвий дріт.

Клієнт заздалегідь не міг визначити – де ж йому реально запропонують найкращу ціну за брухт кабелю, а на майданчиках приймали все лише так, як вирішить приймальник на місці. Ніякого поділу кабелю за маркуванням не було і близько.

Наразі деякі компанії намагаються повторити наш шлях, просто копіюючи наші ціни. Але будьте впевнені – ми входимо до лідерів ринку і завжди зможемо запропонувати вам найкращі умови!

Тому що, спеціалізуючись на зборі брухту та переробці кабелю, ми багато в чому є першими в Україні, використовуємо власне унікальне обладнання та автотранспорт, працюємо без посередників та залучаємо до робіт лише досвідчених демонтажників.

3

ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

Хоча ціни на прийом брухту кабелю у нас дорожчі ніж у конкурентів, проте багато клієнтів звертаються до нас навіть не стільки через цінову політику, скільки через питання екології та безпечну утилізацію відходів, яким заслужено приділяють підвищену увагу. Ми впевнені, що всі питання з відходами слід вирішувати технологічно та цивілізовано, саме тому багато пунктів прийому брухту та інші підприємства вже не палять дроти самі, а прагнуть знайти таких переробників як ми.

Справа у тому, що зараз випалювати провід для видалення неметалевих відходів, як це робилося раніше, кустарним способом, на власній території або на смітниках, стало практично не можливо. За це діють чималі штрафи, і якщо хтось, прагнучи підвищити свою маржу, почне раптом спалювати відходи - про це відразу ж повідомлять поліцію або органи екологічного нагляду, несподіваний візит яких загрожує серйозними проблемами і неприємностями.

Тому навіть великі майданчики з прийому металобрухту намагаються уникнути питань переробки кабелю і просто здають його нам на утилізацію, зосередившись на своєму основному бізнесі – прийомі чорного металу.

Питання та відповіді

Що ми приймаємо із відходів?

Ми купуємо всі види дротів, включаючи силові, контрольні та монтажні, але основну частину брухту, що приймається, як і раніше становлять мідний і алюмінієвий кабель. Крім того, ми приймаємо й інші види металобрухту, виконуємо демонтаж та вивезення відходів.

Як відбувається переробка кабелю?

Спеціальний верстат виконує відразу цілу низку механічних операцій: дробить дроти, зрізає з них ізоляцію, проводить сепарацію, подрібнює метал на порошок, після чого на виході ми отримуємо чистий метал і ПВХ. З отриманих відходів ПВХ виробляються гумові килимки та інші продукти вторинної переробки.

Чи здійснюємо ми переробку кабелю для інших осіб?

Ми не надаємо послуги з переробки кабелю на метал для інших осіб або компаній, а лише викуповуємо усі відходи кабелю для власної переробки. Справа в тому, що тут визначити точний вихід металу заздалегідь практично не можливо, і завжди є ризики отримати на виході менший відсоток, ніж очікувалося спочатку.

І хоча на ринку ще є компанії, що здійснюють переробку кабелю для інших, але, намагаючись знизити свої ризики, вони спочатку пропонують непрозорі умови, маніпулюють із цифрами, тягнуть час і т.п.

Тому, у нас така політика: якщо ви хочете переробити кабель – ми відразу пропонуємо викупити його весь за максимальною вигідною для клієнта ціною, заздалегідь домовившись про відсоток засмічення та інші умови. А далі всі ризики та відповідальність за результат уже несемо лише ми самі.^