Прийом автопроводки

Прийом автомобільних дротів

Компанія Кабельбрухт спеціалізується на прийомі та переробці кабельної продукції. Ми є лідерами цієї галузі в Україні та працюємо без посередників. Маючи власні потужності, проводимо повну переробку автокабелю (разом з ізоляцію) без шкоди для навколишнього середовища.

У нас діє спеціалізований прайс, в якому чітко прописана ціна кожного виду кабелю в залежності від його маркування та вмісту кольорових металів. Тому, звертаючись до нас, Ви гарантовано та без проблем отримаєте за свій автокабель максимальну суму, а всі необхідні документи будуть надані. За наявності більших обсягів брухту ми готові запропонувати Вам індивідуальні умови.

Бажаєте оцінити брухт?

Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для уточнення інформації.

Безкоштовне вивезення від 300 кг

*додаткова націнка до вартості за великі обсяги

У будь-якому автомобілі є велика кількість дротів, які можна відносно легко демонтувати і здати на брухт для отримання додаткового доходу. І якщо у Вас залишився такий кабель після заміни проводки в авто, або Вам треба його розібрати чи утилізувати - ми допоможемо непогано підзаробити на цьому.

Найбільшу кількість відходів автокабелю можна виявити на автозвалищах, авторозбірках та в пунктах утилізації автомобілів, які є нашими постійними клієнтами. Сьогодні багато компаній пропонують викупити автокабель, але тільки одиниці самостійно займаються його переробкою та здатні запропонувати насправді максимальні ціни за брухт.

  • При виборі місця здачі кабелю не забувайте, що за значних обсягів різниця у сумі кінцевої виручки може становити тисячі гривень залежно від реальних умов, запропонованих на пункті прийому. Тому тут слід постаратися уточнити всі нюанси заздалегідь та погодити умови іще на етапі спілкування з менеджером по телефону.

Якщо не хочете нічим ризикувати, звертайтеся безпосередньо до переробників кабелю!

Що таке автопроводка?

Численні джгути з'єднувальних дротів, які проходять практично через усі частини автомобіля, поєднуючи електронні вузли та агрегати разом, відносять до автопроводки. Зазвичай вони передають електричні сигнали та живлення на різні компоненти транспортних засобів. Ці дроти часто мають колірне кодування, яке описує особливості їх роботи та функцію що виконується.

Автомобільний провід можуть удосталь містити як чисту мідь, так і менш дорогі метали, проте наявність зовнішньої оболонки з ПВХ матеріалів відчутно знижує його вартість на ринку.

Ціни на брухт автокабелю

При утилізації транспортних засобів залишається приблизно 15-20 кг дротів, де частка міді може складати до 45%, тоді як решта - це ізоляція та корпуси роз'ємів. Щоб дізнатися про поточні ціни на брухт кабельної продукції, будь ласка, ознайомтеся з нашим прайсом.

Експерти нашої компанії працюють з кольоровими металами вже багато років і допоможуть оцінити реальну вартість автопроводки ще до моменту її здачі. А завдяки наявності спеціалізованого прайсу, де чітко вказана ціна за кожен вид кабелю відповідно до його складу та маркування, ми зможемо запропонувати Вам справді високу чесну ціну, сформовану на прозорих та зрозумілих умовах.

Як вигідно здати автокабель на брухт?

Безперечно, Ви можете здати нам цілі джгути автопроводів відразу ж у тому вигляді, як вони є. Однак наявність важкого пластикового покриття поверх металу може призвести до відчутних втрат прибутку.

Якщо бажаєте заробити на своєму брухті якомога більше, слід попередньо зачистити всі дроти від ізоляції, повністю видаливши з них пластикове покриття. Хоча процес зачистки вимагатиме деяких зусиль і часу, зате і виручена сума, ймовірно, зможе відчутно вирости! А щоб дізнатися заздалегідь доцільність виконання цієї операції, краще зв'яжіться з нашим фахівцем.

  • Сьогодні відокремлення неметалевих відходів набагато вигідніше робити методом механічної сепарації за допомогою професійного обладнання, а не випалювати їх кустарним способом, ризикуючи отримати чималий штраф і завдаючи непоправної шкоди екології.

У Вас є велика кількість дротів?

Сьогодні на ринку існує величезний попит на відходи автокабелю, і здебільшого це зумовлено дедалі більшою комерційною цінністю присутнього в ньому мідного брухту. Оскільки запаси міді в природі обмежені, а сучасне виробництво все більше потребує її – значення рециркуляції цього металу для економіки та екології України важко переоцінити.

Дізнатися приблизну вартість наявного у Вас кабелю можна прямо зараз, зв'язавшись із нами. За наявності великої кількості брухту ми неодмінно підготуємо для Вас найкращу пропозицію!

^