Прийом свинцевого кабелю

Прийом свинцевого кабелю в Україні

Наша компанія веде ліцензовану діяльність щодо прийому кабельного свинцю, без посередників. Процедура купівлі здійснюється у мережі пунктів прийому або на виїзді. Визначитись із ціною за 1 кг свинцевого кабелю допоможуть наші співробітники, які працюють у відділі купівлі. Вони керуються декількома параметрами, властивими цій продукції.

Бажаєте оцінити брухт?

Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для уточнення інформації.

Безкоштовне вивезення від 300 кг

*додаткова націнка до вартості за велику кількість

Брухт свинцевого кабелю ціна:

Ми компанія, що пропонує найвищі ціни в Україні. Ми не публікуємо рекламних (завищених) цін. Тільки реальна ціна купівлі.

Вид кабельного брухту Ціна за 1кг
Ціна за чистий метал (по виходу / очищений кабель та дроти)
Свинець40 грн
Кабелю із вмістом свинцю (по виходу)
Мідний кабель у свинцевій оболонці від 30 до 60 грн
Алюмінієвий кабель у свинцевій броні від 15 до 25 грн
Трансформатори

*За великі обсяги кабелю додаткова націнка до вартості! Остаточну ціну уточнюйте за номером +38(095)-722-11-44

Яка ціна за кг кабельного свинцю

Сьогодні здійснюється виготовлення великої кількості електротехнічної продукції, що складається зі свинцю. Даному металу властиві параметри пластичності та електропровідності, його використовують при створенні захисного шару, що екранує, необхідного для ізоляції кабелів. Свинцеву оболонку виготовляють у вигляді чистих сплавів. Ця причина підвищує попит кабелю зі свинцевою оболонкою за умов вторинного ринку.

Існує залежність між вартістю свинцевого металобрухту та чистотою його сплаву. Кожен вживаний провід має свої вимоги, що відповідають якості продукції. Для точного визначення суми виплати перед прийомом здійснюється оцінка фізико-хімічних властивостей металу. Також ціна свинцевого брухту кабелю визначається такими факторами:

  • домішками та сміттям у свинцевій продукції;
  • масою партії металу, що здається;
  • сортуванням металобрухту та іншими особливостями брухту проводів.

Компанія "Кабельбрухт" здійснює прийом кабельного свинцю за вигідною ціною за 1 кг. Ми пропонуємо приватним особам та юридичним компаніям здати свинцевий кабельний брухт на вигідних умовах, незалежно від варіацій і типів. Оптовим клієнтам гарантується забезпечення націнок та безкоштовне вивезення за допомогою нашого власного транспорту. З детальною інформацією можна ознайомитись у розмові з нашими менеджерами.

Свинець кабельний
Свинець кабельний

Наші переваги:

Свинець кабельний є кольоровим металом, тому прийом кабелю зі свинцевою оболонкою здійснюється у будь-яких оптових партіях. Ми гарантуємо досить високу ціну за кілограм, особливо за великі обсяги. Ми гарантуємо вигідні умови купівлі, а також надаємо гарантію:

  • зручних варіантів оплати;
  • безоплатної оцінки;
  • купівлі вживаного брухту у свинцевій оболонці на місці;
  • оплати готівкою або на картку, за бажанням клієнта;
  • за необхідності, видачу документації, що підтверджує угоду щодо прийому металобрухту.

Визначитись із наявністю свинцю в конструкції можна на підставі маркування. Якщо назва має велику букву «С», значить, ізоляція складається зі свинцевого шару. Завдяки наявності свинцевої оболонки відбувається збільшення вартості кабельного брухту. Ми приймаємо вживаний дріт неочищений або відсортований, відповідно до особистих уподобань клієнтів.

Якщо ізоляція складається з гудрону, паперу, інших матеріалів, процедура очищення виявиться дуже складною. Ми подбаємо про всі нюанси очищення, запропонувавши вам прийом кабельного свинцю на найвигідніших умовах. Ознайомитися з точною вартістю кабельного свинцю, умовами здійснюваної операції можна у наших менеджерів.

^