Прийом електродвигунів

Купівля електродвигунів в Україні

Брухт електродвигунів вважається цінною сировиною, оскільки в ньому міститься велика кількість цінних металів, які можуть бути перероблені та використані повторно. При цьому пристрої містять токсичні та небезпечні речовини, що робить їх утилізацію неможливою без спеціального обладнання. З цієї ж причини двигуни не можуть бути просто викинуті разом зі звичайним сміттям і вимагають особливого поводження.

Бажаєте оцінити брухт?

Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для уточнення інформації

Безкоштовне вивезення від 1000 кг

*додаткова націнка до вартості за великі обсяги

Компанія «Кабельбрухт» надає послуги з кваліфікованої утилізації старих, списаних та зламаних електродвигунів. Ми приймаємо як браковані зразки, так і агрегати, що вийшли з ладу в будь-якому стані, і здійснюємо переробку вторинної сировини відповідно до норм ДСТУ.

Які метали містяться у двигунах

Основну масу електродвигуна складають чорні метали - з них виконані корпус, ротор і статор силового пристрою (статор - нерухома частина, ротор - частина, що обертається). Зустрічаються радянські види двигунів, в яких із алюмінію зроблена обмотка, проте від такої конструкції надалі відмовилися на користь міді, завдяки більшій зносостійкості. Також для виготовлення запчастин застосовують бронзу та латунь, із них виробляють щітки, втулки та шайби.

Які електромотори ми приймаємо

Для купівлі підходять такі типи пристроїв:

  • одно- та трифазні;
  • постійного та змінного струму;
  • синхронні та асинхронні;
  • гідромотори
  • та ін.

Подібні агрегати використовуються всюди, їх широко застосовують на підприємствах: насоси, вентилятори, компресори, конвеєри, рушійна сила для інших машин, в металообробних та деревообробних верстатах, у побутовій техніці (холодильниках, пилососах, м'ясорубках, електричному інструменті, вентиляторах, соковижималках). З нашою допомогою ви можете вигідно здати застарілу техніку та отримати за неї гроші у найкоротші терміни.

Щоб позбавитись неліквідного обладнання, заповніть форму заявки або зателефонуйте. Наші консультанти зорієнтують вас за приблизною вартістю електродвигунів та призначать зустріч, на якій фахівець нашої компанії зможе оцінити остаточну вартість. У разі потреби ми можемо надати транспортні послуги для вивезення брухту з вашої території.

Ціна купівлі (за кілограм)

Викуповуємо старі та зламані електричні двигуни (електромотори)

Тип металобрухту До 500 кг Більше 500 кг
Електродвигун в алюмінієвому корпусі 4 грн. 7 грн.
Електродвигун у чавунному корпусі 4 грн. 7 грн.
Інші гідромотори та силові установки 4 грн. 7 грн.

Від чого залежить ціна

Ціна за викуп брухту електродвигунів визначається вмістом у ньому кольорових металів. При утилізації із них відокремлюється мідь. Чорні метали, що залишилися, також відправляються на переробку. Ви можете дізнатися приблизну кількість міді в електродвигуні за його потужністю:

Потужність, кВт Кількість міді, кг
До 1 1,5 — 2,0
До 2,5 2,5 — 3,5
До 4 3,5 — 4,0
До 10 5,0 — 8,0
До 20 10 — 13
До 30 14 — 20
До 50 20 — 28
^